Rinktis namus

132 erdvės gyventi ir dirbti aktyviems miesto individualistams, kurių visas gyvenimas – Vilniaus centre. Įsivaizduokite gyvenimą ties pačia Senamiesčio ir Naujamiesčio riba. Istorinėje aplinkoje, tačiau neatsisakant tobulo modernių technologijų teikiamo komforto namuose.

Visi, lankęsi Šv. Stepono gatvėje, sutiks, kad ji pasižymi ypatinga atmosfera. Beveik visa ji –  Senamiesčio dalis, tačiau ribojasi su Naujamiesčiu, kerta Stoties rajoną. Šia gatve nueisite tiesiai į Senamiesčio širdį – kirsite Kauno gatvę, Pylimo gatvę, Rūdninkų skverą, praeisite Šiuolaikinio meno centrą ir atsidursite Rotušės aikštėje.

Vieta jaukiai apgyvendinta, greta maisto, kultūros, bendradarbystės vietos – „Kablys“, „Loftas“, „Druska Miltai Vanduo“, „Halės turgus“, „Tech Loft“ su „BREW. Specialty coffee“, ir daug kitų. Arti autobusų, traukinių stotys, patogu greit nuvykti į oro uostą. Ideali vieta miesto centro gyventojui.

Projekto statybos jau baigtos! Adresas: Šv. Stepono g. 33, Vilnius.

Įėję pro duris patenkame į naują realybę, naują erdvę, naują laiką

Projekto valdytojas

„Šv. Stepono Baltas lapas“ yra trečiasis „Eika Residential Fund“ fondo, valdomo UAB „Eika Asset Management“, vystomas gyvenamosios paskirties projektas. EAM yra fondų valdymo įmonė, nuo 2016 m. teikianti paslaugas informuotiesiems investuotojams. EAM veikla yra licencijuojama ir prižiūrima Lietuvos banko. Valdymo įmonė turi teisę valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus kolektyvinio investavimo subjektus. EAM komanda – tai investicijų valdymo profesionalai, sukaupę daugiau nei 15–os metų patirtį komercinės ir gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto plėtojime, išmanantys nekilnojamojo turto rinką, gebantys ją analizuoti bei atskleisti investicines galimybes ir rizikas.

„Šv. Stepono Balto lapo“ projekto valdytoja investuotojų pritarimu buvo paskirta UAB „Eika“ – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje,sėkmingai plėtojanti gyvenamuosius, komercinius,visuomeninius ir kitos paskirties projektus. Vienas iš naujausių EIKA projektų – sostinės centre atidaryta daugiafunkcinė erdvė „Live Square“ su verslo centru, viešbučiu „Hilton Garden Inn“ ir gyvenamaisiais pastatais, taip pat didelio populiarumo sulaukęs projektas „Mindaugo Baltas lapas“ Naujamiestyje. Modernius ir kokybiškus sprendimus EIKA klientams įgyvendina daugiau nei 25 metus.

Kiti EIKA projektai