Rinktis namus

ĮSIKURSI GEROJE VIETOJE

ŠV. STEPONO BALTAS LAPAS įsikūręs ties Naujamiesčio ir Senamiesčio riba, įrėmintas ramios tylios Punsko gatvelės ir netikėtai dailios Panerių gatvės, greta Šv. Stepono gatvės, kuri vingiuoja tiesiai į Rūdninkų ir Rotušės aikštes.

MĖGAUSIESI TYLA

Jūsų ramaus poilsio niekas netrikdys, nes dėl modernių monolitinio gelžbetonio ir mūro konstrukcijų butuose bus gera garso izoliacija, o kvartalas kone Vilniaus centre netikėtai tylus.

TURĖSI ERDVĖS

Pirmojo aukšto butai išsiskirs erdviomis terasomis, kuriose galėsi turiningai leisti laiką su šeima ar draugais. Taip pat čia rasi erdvesnių ir netipinio išplanavimo butų.

GYVENSI PATOGIAI

A+ energinės klasės butuose grindys bus šildomos, o moderni rekuperacijos sistema visada aprūpins gaiviu oru. Šios technologijos ne tik pagerins gyvenimo kokybę, bet ir maksimaliai sumažins šildymo sąnaudas.

JAUSIESI SAUGIAI

Teritorija bus aptverta ir rakinama, todėl visada jausiesi saugiai. Automobiliams numatyta požeminė aikštelė, o dviračiams ir paspirtukams – speciali rakinama saugykla ir sandėliukai.

PATIRSI LAISVĘ

Butuose lubos sieks 2,8 metro, o viršutiniuose aukštuose ir mansardoje – ne mažiau kaip 3 metrus. Dar daugiau erdvės akims ir mintims suteiks langai iki žemės.