Patrauklios kredito sąlygos tvaresniems būstams

Vartotojiškumas tapo didele problema visame pasaulyje. Dažnu atveju nesusimąstome, jog kenkiame ne tik gamtai, bet ir ateities kartoms, kurioms teks gyventi su katastrofiškomis pasekmėmis. Ką turėtume daryti, jog to išvengtume?

Vienas iš tvaresnių žingsnių – rinktis nekilnojamąjį turtą, kurio energinė klasė atitiktų A+ arba A++ standartą. Pasauliui vis daugiau dėmesio skiriant gamtos puoselėjimui, prie to prisideda ir bankai, kurie siūlo ypač patrauklias kredito sąlygas tvaresniems būstams.

Bankas Swedbank kviečia pasinaudoti patraukliomis sąlygomis skolinantis A+ ir A++ energetinio naudingumo būstui įsigyti. Daugiau skaitykite: https://www.swedbank.lt/private/credit/loans/home?language=LIT

SEB bankas suteikia žaliąjį kreditą, kuriuo galima pasinaudoti perkant  A++ energinės klasės būstą. Daugiau skaitykite: https://www.seb.lt/zaliasis-busto-kreditas-nt-partneriams

EIKA gali pasiūlyti butų, kurie atitinka tvaresnio būsto sąvoką ir leidžia juos įsigyti su bankų siūlomomis lengvatomis, projektuose „Mėlyni vilkai“, „Metų laikai“, „Bajorų alėjos“, „Šv. Stepono Baltas lapas“ ir „Mindaugo Baltas lapas“. Prisidėkime prie geresnės gyvenimo kokybės mums visiems.