Gyvenamųjų namų kvartalas BALTAS LAPAS – nauji butai Naujamiestyje. Šaltinių, Mindaugo ir Aguonų gatvių, Vilniaus senamiesčio ir Naujamiesčio sankirtoje. Čia gyvenimas sklidinas ramybės, privatumo, o prireikus – senamiesčio šurmulio ir dinamikos. Čia įdomu gyventi kasdien. Butų kainos nuo 2200 eur/kv.m

Filosofija

Filosofija

Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia.

Baltas lapas žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje – yra šis pažadas. Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams.

Valdytojas

BALTĄ LAPĄ kuria EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus.

Per daugiau nei 25 metus EIKA pastatė beveik 4 500 butų ir 416 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Tai – modernios ir kokybiškos erdvės, kuriose gera gyventi. Miestai, kuriuose jauku būti.

Ne vienerius metus EIKA buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto, gyvenamojo būsto ir mišrios paskirties projektų plėtros įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.
Valdytojas
Išsirinkite būstą

Statybų eiga

60% atlikta
40% likę